Furnizuesi i Zgjidhjes Profesionale të Ndriçimit LED - Ndriçim CHZ
Gjuhe

Rreth Nesh

 • RRETH NESH
  Shanghai CHZ Lighting Co, Ltd, themeluar në vitin 2010, është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë dhe prodhues i dritave LED i angazhuar në kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e produkteve të ndriçimit. Me seli në Shanghai, Kinë, kompania ka baza prodhimi në Hangzhou, Ningbo, Jiaxing të Provincës Zhejiang dhe Hangzhou të Provincës Guangdong, e cila i jep përparësi CHZ në teknologji dhe shkallë.
NA KONTAKTONI
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni me ekipin e shërbimit të klientit.
  • Emrin:
   Jolina
  • telefon:
   +86 159 2122 3752
  • telefon:
   +86 21 69898169
  • Email:
  • Emri i Kompanise:
   Shanghai CHZ Lighting Co.,Ltd
NDRIÇIMI CHZ
 • Emrin:
  Ms. Jolina
 • telefon:
  +86 159 2122 3752
 • Email:
 • Emri i Kompanise:
  Shanghai CHZ Lighting Co.,Ltd
NDRIÇIMI CHZ
 • Emrin:
  Ms. Hidy
 • telefon:
  1-626 629 2217
 • Email:
 • Emri i Kompanise:
  Shanghai CHZ Lighting Co.,Ltd
LINI NJË MESAZH
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me pajisjet ose pajisjet tona të ndriçimit LED, ju lutem mos ngurroni të kontaktoni ekipin tonë të shërbimit të klientit.