Сончево улично осветлување CHZ-IST2 интегриран надворешен сончев сензор за движење на улично светло со LED

Сончево улично осветлување CHZ-IST2 интегриран надворешен сончев сензор за движење на улично светло со LED

Сончево улично осветлување CHZ-IST2 надворешно во едно соларно LED сензор за движење на улично светло https://www.chz-lighting.com/solar-lighting
Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Телефонски:
+86 21 69898169
Е-пошта:
Sales@chz-lighting.com
Телефон:
+86 159 2122 3752
Испратете го вашето барање
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.

Испратете го вашето барање