Најдобрите улични светла со соларна енергија осветлување на патиштата DST4 | CHZ

Најдобрите улични светла со соларна енергија осветлување на патиштата DST4 | CHZ

CHZ осветлување во бр.581, патот Xiangjiang, Шангај, Кина Главни производи Најдобри улични светла со соларна енергија осветлување на патиштата DST4 | CHZ.
Соларното осветлување на патиштата CHZ Lighting е прецизно дизајнирано.
Иновацијата дава неисцрпна сила на развојот на улични светилки со соларна енергија.
Шангај CHZ Lighting Co., Ltd може да ви помогне да ги решите проблемите со нашите постигнати технички ресурси и напредна опрема.

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Телефонски:
+86 21 69898169
Е-пошта:
Sales@chz-lighting.com
Телефон:
+86 159 2122 3752
Испратете го вашето барање
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.

Испратете го вашето барање