Лед патна светилка нов дизајн 150lm/w високи лумени LED улично осветлување за улица/градина/пат/пакување/стадион CHZ-ST25B

Лед патна светилка нов дизајн 150lm/w високи лумени LED улично осветлување за улица/градина/пат/пакување/стадион CHZ-ST25B

Лед патна светилка нов дизајн 150lm/w високи лумени LED улично осветлување за улица/градина/пат/паковалиште/стадион CHZ-ST25B+https://chz-lighting.com

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Телефонски:
+86 21 69898169
Е-пошта:
Sales@chz-lighting.com
Телефон:
+86 159 2122 3752
Испратете го вашето барање
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.

Испратете го вашето барање