Добавувач на решенија за професионално LED осветлување - осветлување CHZ
Јазик

За нас

 • ЗА НАС
  Шангај CHZ осветлување копродукции, Ltd, основана во 2010 година, е високотехнолошко претпријатие и производител на ЛЕД светло, вклучено во истражување, развој, производство и продажба на производи за осветлување. Со седиште во Шангај, Кина, компанијата има производствени бази во Хангжу, Нингбо, iaиаксинг од провинцијата hejеџијанг и Хангжу од провинцијата Гуангдонг, што му дава предност на CHZ во технологијата и обемот.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи или услуги, слободно обратете се кај тимот за услуги на клиенти.
  • Име:
   Jolina
  • Телефон:
   +86 159 2122 3752
  • Телефонски:
   +86 21 69898169
  • Е-пошта:
  • име на компанија:
   Shanghai CHZ Lighting Co.,Ltd
Осветлување на CHZ
 • Име:
  Ms. Jolina
 • Телефонски:
  +86 159 2122 3752
 • Е-пошта:
 • име на компанија:
  Shanghai CHZ Lighting Co.,Ltd
Осветлување на CHZ
 • Име:
  Ms. Hidy
 • Телефонски:
  1-626 629 2217
 • Е-пошта:
 • име на компанија:
  Shanghai CHZ Lighting Co.,Ltd
ОСТАВИ ПОРАКА
Ако имате какви било прашања во врска со нашите LED уреди за осветлување или услуги, слободно контактирајте го нашиот тим за услуги на клиенти.